KONST / Litografier / Färglitografier 14203357
nr 1420 3357
Färglitografier
3 st, Staffan Kron. Signerade, 360-upplaga, yttermått inklusive ram: ca 44x56cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:05:08
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)